Haber Detayı
20 Kasım 2020 - Cuma 16:18
 
Çocuk hakları gününde çocukları mutlu ettiler
Diyarbakır Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Sur Gençlik Merkezi liderleri ve gönüllüleri, ’Çocuklar mutluysa biz de mutluyuz’ sloganıyla 20 Kasım "Dünya Çocuk Hakları Günü" kapsamında çocuklarla bir takım etkinlikler gerçekleştirdiler.
KÜLTÜR Haberi


Devrim AKTÜRK

MÜCADELE HABER- Diyarbakır Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Sur Gençlik Merkezi liderleri ve gönüllüleri, Sur ilçesine bağlı Yayıkcukur İlköğretim Okulu’ndaki çocuklarla bir takım etkinliklerde bulunarak oyunlar oynadılar.

 

’ÇOCUKLAR MUTLUYSA BİZ DE MUTLUYUZ’

Sur Gençlik Merkezi gönüllülerden Muammer Lala, “Biz en çok köy okullarında etkinlikler yapıyoruz. Projemizi  ’Çocuklar mutluysa biz de mutluyuz’ sloganıyla yola çıkarak çocukları mutlu etmek için faaliyetler yürütüyoruz. Dünya Çocuk Hakları Günü kapsamında bugünde etkinliklerimize devam ederek çocukları mutlu etmeye çalıştık. Sur ilçemizin Yayıkcukur İlköğretim Okulu’ndaki çocuklarla buluşup onlarla çeşitli etkinlikler yaparak oyunlar oynadık. Ayrıca kek ve meyve suyu dağıtarak onlara oyuncak araba ve bez bebek hediye ettik” dedi.

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Çocuk, hakları, gününde, çocukları, mutlu, ettiler,
Haber Videosu
Yorumlar

Bizim Gazete
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı