Haber Detayı
16 Ekim 2020 - Cuma 16:20
 
MHP, Diyarbakır’da 2023 ekmek dağıttı
MHP Diyarbakır İl Başkanlığı, “17 Ekim Dünya Yoksullukla Mücadele Günü” nedeniyle Diyarbakır’da eş zamanlı olarak birçok fırında 2023 adet ekmek dağıtımı yaptı.
YAŞAM Haberi


Fatih SURUÇ

MÜCADELE HABER- Genel Başkanları Devlet Bahçeli’nin talimatıyla ekmek dağıttıklarını ve bundan sonra da dağıtacaklarını belirten MHP Diyarbakır İl Başkanı Cihan Kayaalp, “Maddi durumu kötü olan insanlarımız var. Çekinmeden hiç kimseye bir şey sormadan gelip fırınlardaki askılardan ihtiyaçları kadar ekmek alsınlar” dedi. 

 

“PAYLAŞTIKÇA DÜNYA DAHA DA GÜZEL GÜZELLEŞİYOR”

17 Ekim Dünya Yoksullukla Mücadele Günü” nedeniyle MHP Diyarbakır İl Başkanlığı,  Genel Başkanları Devlet Bahçeli’nin talimatıyla Diyarbakır’da eş zamanlı olarak birçok fırında 2023 adet ekmek dağıtımı gerçekleştirdi.  Sur İlçesinde bir fırında ekmek dağıtımı yaptıktan sonra basın açıklamasında bulunan MHP Diyarbakır İl Başkanı Cihan Kayaalp, “Birçok fırında eş zamanlı olarak 2023 ekmek dağıttı. Genel Başkanımızın talimatı ile bu proje devam edecektir. Vatandaşlardan çağrımız imkânını olan var olmayan var. Bu paylaşım kültürünü yaşatman için bu kampanyaya katılmalarıdır. Paylaştıkça dünya daha da güzel güzelleşiyor. Paylaştıkça insanlar daha da mutlu oluyor. Bu bizim kültürümüzün temelinde var. Bütün dünya Türk milletini paylaşımı ile bilmekte ve takdir etmektedir. Malumunuz yoksullarımız var. Maddi durumu kötü olan insanlarımız var. Çekinmeden hiç kimseye bir şey sormadan gelip ihtiyaçları kadar alsınlar. Bu askıları sürekli dolu tutalım. Bu askılarımız sürekli ihtiyaç sahipleri için bekliyor” dedi.  

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: MHP,, Diyarbakır’da, 2023, ekmek, dağıttı,
Haber Videosu
Yorumlar

Bizim Gazete
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı