Haber Detayı
05 Haziran 2020 - Cuma 00:18
 
VİDEO- Belediye haberimize kayıtsız kalmadı
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Gazi Caddesi’nde bulunan ağaçları koruma altına almak ve vatandaşların dinlenmesi için betondan yapılan oturma yerleri kırılıp zarar görmüş ve vatandaşların tepkisine neden olmuştu. Gazetemizin, yaklaşık 2 ay önce “Meydana yakışmayan görüntü” başlığıyla yaptığı haber üzerine belediye ekipleri harekete geçerek, söz konusu oturma yerlerini yenileyerek yeniden vatandaşların hizmetine sundu.
YAŞAM Haberi


Fatih SURUÇ

MÜCADELE HABER- Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Gazi Caddesi Nebi Cami önünde bulunan oturma alanlarının zarar görmesi üzerine Gazetemizin “Meydana yakışmayan görüntü” başlığıyla yaptığı habere kayıtsız kalmayan belediye ekipleri, söz konusu oturma alanlarını onararak yeniden hizmete sundu. Konuya ilişkin Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada şöyle denildi:

“Oturma alanlarını sosyal mesafeye uygun şekilde yeniden dizayn ediyoruz. Tarihi Nebi Cami önünde cennet bambusu, taflan ve mevsimlik kadife çiçeğini kullanarak peyzaj çalışması gerçekleştirdik. Ekiplerimiz şehrimizin her noktasında sizin için çalışıyor.”

 

Merkez Sur İlçesinin Gazi Caddesi Nebi Cami önünde bulunan ağaçları koruma altına almak ve vatandaşların dinlenmesi için betondan yapılan oturma yerlerinin zarar görmesi vatandaşların tepkisine neden olmuştu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: VİDEO-, Belediye, haberimize, kayıtsız, kalmadı,
Haber Videosu
Yorumlar

Bizim Gazete
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı