Yazı Detayı
16 Mart 2021 - Salı 00:05
 
Diyarbakırspor’da Şampiyonluk Zamanı
Veysi Akar
Spor Yazarı (veysi.akar2112@gmail.com)
 
 

Son üç yılda üst üste şampiyon olup bal ligine yükselen Diyarbakırspor’umuz artık yolu açık gibi görünüyor. Uzun süredir liglerin oynanıp oynanmayacağı ile ilgili yapılan spekülasyonlardan sonra futbol federasyonun yapmış olduğu 17 Nisan’da oynayacağı açıklaması Bal ligi takımlarının yüreğine adeta su serpti. Belirsizliğin ortadan kalkmasından sonra sezona başlayan Diyarbakırspor da hedef artık şampiyonluk.

 

H.İhsan Aydın başkanlığında Siyabend Aydın ve Erdi Akçadağ kontrolünde yürütülecek bu çetrefilli elbette bazı zorluklar olacaktır. Önemli olan kaos ortamından uzaklaşıp şampiyonluk havasının solunacağı bir ortam yaratmaktadır. Bununda sağlayacak kişi tabi ki de Siyabend Aydın’dır. Almış olduğu kritik kararlar takıma geçmişte zarar verenleri uzaklaştırarak bu işe ne kadar ciddi baktığını göstermiştir. Diyarbakırspor yönetiminin ve Futbol Takımının artık hata şansı yok. Orta da ekonomik olarak en üst düzeyde kurulmuş bir takım ve bu takımın sevk ve idaresini yapan iyi bir idare ekibi var.

 

Artık önümüze bakmalıyız sen ben kavgasından ziyade biz olup kazanılacak şampiyonluğa kim ne kadar katkı sağlayacak mücadelesi verilmeli. Takım kampa en kısa zamanda gitmeli eksikleri giderilip acilen şampiyonluk havası solunmalı bunun lamı cimi yok. Herkes işini görevinin bilincinde olmalı kazanan kişilerden ziyade Diyarbakırspor olmalı. Şampiyonluk yolunda Diyarbakırspor’a başarılar diliyorum. Saygılarımla…

 
 
 
Etiketler: Diyarbakırspor’da, Şampiyonluk, Zamanı,
Yorumlar
Günün Gazetesi
İlanlar

Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı